Замовити бізнес-план для Вашої фірми можна відіславши нам запит або  зателефонувавши
Позитивний результат підприємницької діяльності багато в чому залежить від якісно розробленого бізнес-плану, що містить у собі визначення стратегії і тактики поведінки, окреслення перспективних цілей у рамках реалізованого проекту, механізмів їх досягнення і ресурсного забезпечення. Вирішення триєдиного завдання “що-як-для кого робити” ґрунтується на систематичній розробці управлінських рішень щодо цілей, засобів і дій шляхом порівняльного аналізу й оцінки альтернативних варіантів у прогнозованому періоді.

Бізнес-план дозволяє проаналізувати можливості діяльності підприємства й обґрунтувати вибір пріоритетних цілей, тобто визначити стратегію функціонування фірми.

Бізнес-плани, залежно від призначення, розробляються в різних модифікаціях: по бізнес–лініям (продукція, роботи, послуги, технічні рішення), по підприємству в цілому (новому або вже діючому). Бізнес–план може бути спрямований як на розвиток підприємства, так і на його фінансове оздоровлення. Також може плануватися діяльність всього підприємства чи його окремого підрозділу.

Для чого ж потрібен бізнес-план? Як свідчить практика, головними рушіями, що спонукають до складання бізнес-плану є:

  1. Так звані “зовнішні причини”, тобто коли він потрібен для “зовнішнього використання” (репрезентування бізнесу у найбільш вигідному світлі перед інвесторами, кредиторами, акціонерами тощо).
  2. “Внутрішня необхідність”, коли йдеться про використання бізнес-плану у внутрішньо-фірмовому середовищі. Такого ґатунку бізнес-план використовується постійно у якості інструменту управління.

Ми не можемо стверджувати, що бізнес-планування – це якась панацея, запорука Вашого успіху. Ми лише можемо підготувати його для Вас, у разі, якщо Ви ухвалите відповідне рішення.

Замовити бізнес-план для Вашої фірми можна відіславши нам запит або  зателефонувавши