Скачать курсовую можно по ссылке https://www.isdiplom.com/Work/alkr_rinok_diamantiv.rar
ВСТУП
Для ознайомлення із сучасним станом світового ринку діамантів і ювелірних виробів з діамантами важливо розуміти, що не існує алмазно-діамантового комплексу як такого. Існує алмазодобувна промисловість і виробництво діамантів. Ця галузь капіталомістка й інерційна, вона повинна мати надійну перспективу . У той же час ринок ювелірних прикрас дуже ризикований. Він надзвичайно чуттєвий до стану економіки. Усі ризики приймають на себе ювеліри та гравери. Вони можуть розорятися і знову відроджуватися. Втрати для економіки невеликі. Але якщо два роки простоять гірничо-збагачувальний комбінат, то для його відродження будуть потрібні капіталовкладення в обсязі, необхідному для будівництва нового. Діамантовий ринок більш диверсифікований, аніж алмазний. На ньому десятки тисяч покупців і продавців. Це зовсім інший ринок, що нічого спільного з алмазним ринком не має.
Саме при таких умовах, коли постійно з’являються нові можливості та нові труднощі, надзвичайно важливим є створення режиму повного державного сприяння для галузі в Україні, відмова від економічно неефективних для українських підприємств та бюджету рішень та вміле використання власних конкурентних переваг в поєднанні з позитивним зарубіжним досвідом. Ювелірна справа Україні розвинена не менше гранувальної, тому для тих бізнесменів, що захочуть мати подібний повний цикл, Україна дуже зручна країна. Для цього треба піддавати корінним змінам законодавство.
Вінницький завод «Кристал» — одне з найбільших підприємств у світі по обробці алмазів. Його створення було частиною програми розвитку алмазно-діамантової промисловості СРСР. Завод повинен був стати найбільшим у світі підприємством (зараз там працюють понад 1200 фахівців) по гравіруванню дрібних і середніх алмазів. Алмазогравірувальні підприємства зорієнтовані, насамперед, на експорт. Але сьогодні алмазне виробництво є збитковим для Вінницького заводу, що існує за рахунок ювелірного виробництва. Причиною є відсутність доступу до сировини і капіталу на її придбання. Для вирішення проблеми в 2003 році «Кристалом» був підписаний протокол про створення спільного підприємства з російсько-бельгійською компанією Smolensk Dіamond N.V для поставки сировини на давальницькій основі. Найперспективнішим напрямком розвитку підприємства вважається «вихід» на обробку середніх і великих каменів, що цінуються в ювелірній промисловості найвище. Клас українських граверів високо ціниться у світі і не поступається бельгійцям та росіянам, що тримають лідерство в переробці великої і середньої алмазної сировини. У групі цих країн свою сировину має тільки Росія. Конкуренція втілилася тут у таку своєрідну форму, як створення гравірувальних підприємств на території Росії (головним чином у Москві і Смоленську) з перевагою бельгійського чи ізраїльського капіталу.
Ціль:
•Ознайомитися з методологічними підходами дослідження кон’юнктури ринку діамантів;
•Дослідити та охарактеризувати світовий ринок діамантів;
•Виявлення проблем сертифікації виробів з діамантами.
Задачі:
•Дослідження сучасного стану світового ринку алмазів, діамантів, ювелірних виробів;
•Виявлення тенденцій його трансформації та найбільших світових виробників;
•Визначення місця України на світовому ринку діамантів;
•Знайти рішення проблеми із сертифікації діамантів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *