Ще в минулому році, у зв’язку з значними затримками виконання та недостатньою якістю робіт, були внесені зміни в Умови виконання замовлень, а саме:

11.Штрафи за затримки або невідповідну якість роботи:
1.замовлення, направлені на доопрацювання клієнтом по факту використання відкритих Інтернет джерел у роботі в обсязі більше двох рядків суцільного тексту підряд з одного джерела або джерел, що є аналогічними даному — мінус 25% від вартості виконання за кожне доопрацювання.
2. замовлення, виконані не вчасно — мінус 10% від вартості виконання замовлення за кожен день затримки починаючи від 10:00 дати виконання.
3. термінові замовлення, виконані не вчасно — мінус 25% від вартості виконання замовлення за кожен день затримки починаючи від 10:00 дати виконання.

 

Штрафи за затримку виконання замовлення нараховуються АВТОМАТИЧНО базою.
На приклад, якщо замовлення стоїть у базі ЄІС на 10.08.2011, а закрито воно було 11.08.2011 9:49:04, то система автоматично застосували штраф 10% від вартості виконання замовлення за день затримки роботи.
При формуванні відомостей по оплаті замовлень оператори переглядають всі замовлення та вирішують застосувати порахований системою штраф чи ні.
Тому, будь-ласка, якщо ви затримали замовлення або до замовлення вже застосований штраф — зверніться до оператора замовлення.
Якщо по конкретній ситуації штраф дійсно не потрібно було нараховувати штраф, то ми оплатимо суму штрафу в найближчу оплату.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *