Если есть контрольная, можете ли вы по ней сделать призентацию?

Добрый вечер.Скажите пожалуйста, если у меня есть контрольная, но к ней нужно сделать еще и презентацию. Можете ли вы это сделать?
Так, звісно, можемо. Для замовлення даної послуги Вам достатньо заповнити форму на сайті. Відповідно необхідно на формі обрати послугу «Презентація»

Наскільки відрізняється ціна виконання курсової за стандартом і за методичними рекомендаціями?
Наскільки відрізняється вартість виконання курсової роботи за стандартними вимогами агентства і за методичними рекомендаціями? Дуже рідко методичні рекомендації клієнта впливають на ціну виконання курсової роботи. Оскільки методичні рекомендації агентства розроблені на основі аналізу методичних рекомендації провідних ВУЗів України.

Збільшення ціни можливе тільки тоді, коли методичні рекомендації містять особливі вимоги, що значно ускладнюють виконання курсової роботи.

 
Яка орієнтовна ціна роботи?

Я повинна вказати сама суму на яку розраховую на формі замовлення? Можливо це скажете мені Ви? Боюсь занизити ціну, щоб ви часом не відмовились від мого замовлення.

Ви вказуєте орієнтовну ціну на яку розраховуєте та в рамках якої Ви б могли замовити курсову чи дипломну роботу. Це робиться для того, що ми могли визначити ціновий діапазон та підібрати Вам відповідних виконавців.
Після заповнення Вами форми замовлення та опрацювання її нашим оператором — через 2-3 години Ви отримаєте конкретні ціни та виконавців які можуть виконати вашу курсову чи дипломну роботу.