1. Професіоналізм. Кожна робота виконується тільки висококваліфікованими фахівцями. Ми не довіримо виконання вашої роботи непрофесіоналові.
2. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. У будь-якій роботі можуть бути певні особливості, які виникають унаслідок специфіки конкретного ВУЗу, побажань викладача і т.д. При написанні роботи наші співробітники обов’язково враховують вимоги замовника.
3. Максимально короткі терміни виконання. Ми завжди прагнемо виконати роботу у відведені терміни. Але у жодному випадку не приносимо в жертву якість виконання роботи. Іноді роботи необхідно було здати «вчора» і наші співробітники прагнуть виконати поставлену роботу щонайшвидше. Але потрібно розуміти, що об’ємні наукові роботи не пишуться протягом одного дня, а вимагають тривалішого терміну на вивчення проблематики теми і написання якісної роботи. Прагніть указувати реальні терміни виконання завдання.
4. Ексклюзивність кожної роботи. Всі роботи пишуться в індивідуальному порядку з «чистої сторінки», користуючись тільки власними напрацюваннями, науковою і періодичною літературою. Жодна робота не пишеться з використання «рефератних заготовок» з CD або Інтернету. Ви у жодному випадку не виявите аналогічну роботу у свого знайомого або де-небудь у відкритому доступі, оскільки ми гарантуємо унікальність кожної виконаної роботи.
5. Чесність і порядність. Беремося тільки за ті завдання, в яких досконально розбираємося, тому якщо Ваше замовлення опиниться поза компетенцією наших фахівців, тоді на жаль, будемо вимушені вам відмовити, оскільки керуємося принципом: краще не зробити взагалі, ніж зробити погано.
6. Безкоштовні доопрацювання. У вашого викладача можуть виникнути які-небудь додаткові побажання (виправлення) вже після виконання роботи. Це не означає, що робота виконана «неправильно» — кожен викладач бачить те або інше питання по-своєму. Але якщо така ситуація все ж таки виникне, сміливо звертайтеся до нас, ми в найкоротші терміни усунемо всі недоліки. Звісно, безкоштовно.
7. Постійний зв’язок. У будь-який момент ви можете подзвонити по телефонних номерах, вказаних в розділі «Контакти» і уточнити питання, що цікавлять Вас.
8. Обман виключений. Ми вже не перший рік надаємо інформаційні послуги, багато клієнтів звертаються до нас вже не перший раз. Нам не вигідно «одурювати» своїх клієнтів, адже 1 задоволений клієнт це 5 нових. Ми цінуємо своїх клієнтів, а разом з тим і свою репутацію.