Ми приймаємо в нашу команду ЛИШЕ професійних авторів, майстрів своєї справи.

Усім нашим клієнтам ми надаємо наступні гарантії, які обов’язкові для всіх наших авторів:

Унікальність роботи

Головний принцип у нашій роботі — не використовувати готових робіт з Інтернету. При написанні як теоретичних, так і практичних наукових робіт наші фахівці користуються лише найновішими та найбільш достовірними інформаційними джерелами (книги, статті, підручники, періодичні видання, архівні дані, власні авторські роботи) і електронними ресурсами (Інтернет, СПС «Гарант», «Консультант» та ін.).

Структурна і тематична відповідність замовлення

Тема кожної роботи специфічна, визначена власною актуальністю проблем і вимагає індивідуального підходу до написання. Одним з основних принципів успішного написання є правильне визначення структури роботи. Наші фахівці в основі своєї роботи дотримуються правил актуальності теми, всестороннього теоретичного і методологічного огляду літератури, аналізу проблеми і пропозиції оптимізаційних висновків.

Доопрацювання

При виконанні будь-якої письмової роботи на замовлення, ми беремо на себе зобов’язання безкоштовно виправити всі недоліки роботи, вказані викладачем. Але, якщо замовник не вказав принципові положення, що впливають на якість роботи при її замовленні, то виправлення цих недоліків буде здійснюватися за додаткову плату. Якщо Ви готові до відповідальної роботи, то ласкаво просимо в нашу команду. Для цього необхідно заповнити анкету, в якій вказати свої персональні дані та дисципліни, які Ви готові виконувати.

Інші питання Ви можете уточнити у нашого менеджера за телефоном  (066) 196-78-74

Натиснувши кнопку «Надіслати» Ви погоджуєтесь з Умови виконання замовлень та підтверджуєте те, що Ви ознайомились з розділом Питання/відповіді