Початок співпраці

Тобто, як я розумію, одну роботу можуть зробити разом 15 людей, а оплата за роботу як розподіляється? Розкажіть, будь ласка, як проходить ця процедура?

Мені прийшов лист про оформлення співпраці з агентством, потім прийшло 2 листи з замовленнями. Там така приписка: «Цей лист отримали 15 виконавців(ь,цi)». Тобто, як я розумію, одну роботу можуть зробити разом 15 людей, а оплата за роботу як розподіляється? Розкажіть, будь ласка, як проходить ця процедура?

Ця процедура проходить поетапно:

 1. Лист-пропозиція одночасно розсилається всім спеціалістам даного спрямування. 
 2. У відповідь на лист-пропозицію Ви та інші виконавці надсилаєте Вашу вартість виконання (ціну за яку Ви готові виконати дане замовлення у вказаний строк). Це є Ваша цінова пропозиція.
 3. Всі цінові пропозиції опрацьовуються в єдиній інформаційній системі. Після опрацювання пропозиції Вам надходить лист підтвердження опрацювання пропозиції. Це свідчить, що Ваша ціна тепер занесена у базу даних.
 4. Всі цінові пропозиції, що надійшли від виконавців, ми повідомляємо клієнту. Він обирає ту, яка йому найбільше підходить. На це впливає декілька факторів: сама ціна і репутація виконавця.
 5. Після цього ми надсилаємо залежно від вибору клієнта або лист-підтвердження або лист-відмову.

Чи конфіденційна інформація для клієнтів про мене (прізвище, ім’я)?

Конфіденційність даних виконавців гарантується агентством. Прізвище виконавця відомо лише менеджеру по персоналу та оператору. Ім’я та по-батькові повідомляється клієнту для надання можливості вибору одного з виконавців. Але дана інформація настільки мізерна, що ідентифікувати по ній конкретну людину неможливо, тому можна  стверджувати, що інформація про виконавців повністю конфіденційна.

Більш детально, про обсяги інформації, що ми надаємо клієнтам можна прочитати у цій статті.

Отказ от начала сотрудчества

Как понять: «Анкету Вашу отримали. Нажаль, ми змушені відмовити Вам у реєстрації Вас як виконавця. Для виконання замовлень необхідно мати достатній досвід написання робіт на замовлення. Оскільки у наших клієнтів дуже високі вимоги до якості замовлень.»

Це означає, що після аналізу Вашої анкети менеджер по персоналу відхилив Вашу кандидатуру, як виконавця агентства. Причин відмови може бути декілька.

 1. Ви вказали неправдиві або неточні дані про себе.
 2. Писати роботи для однокурсників і роботи на замовлення — це дві різні речі. Якщо ви дійсно можете робити на замовлення роботи і розумієте всю складність такої роботи — напишіть листа нашому менеджеру де обґрунтуйте свій професіоналізм. Але з нашого досвіду можемо зауважити, що тільки 1 з 10 тих, хто не писав роботи на замовлення, може якісно виконати замовлення. З іншими доводиться припиняти співпрацю одразу після виконання першого замовлення. Тому відбір виконавців досить жорсткий.
 3. Виконання реальних робіт по своїй основній роботі та написання учбових робіт — це також дві великі різниці. Вимоги до учбових робіт досить відрізняються від вимог до реальних завдань. Якщо ніколи не писали учбові роботи — краще не ризикувати і не псувати свій імідж та імідж агентства.

Формат фотокартки
Добрий день! Скажіть будь-ласка, який формат фотокартки я повинна Вам надіслати?Формат та стиль будь-які 
Можно ли поменять способ оплати за исполненные заказы в ходе работы?

В связи с тем что еще нет карточки для финансовых переводов в банке, временно написала перевод оплаты на счет мобильного телефона. Можно ли изменить при появление карточки банковской — способ оплати?

Да, это возможно. Вы можете поменять способ оплаты в любое время.

Яким чином можна змінити деякі данні, що вводились в анкеті виконавця???
Якщо мені потрібно змінити спосіб оплати, чи додати ще якісь види робіт (теми) — як я це можу змінити??? Дякую. Для цього Вам необхідно написати адміністратору замовлень на адресу order@isdiplom.com та вказати що саме Ви хочете змінити.
Минуло вже більше тижня як я заповнював анкету для виконавців. Мені не приходив лист про результат її розгляду. Скільки потрібно чекати на відповідь?
Минуло вже більше тижня як я заповнював анкету для виконавців. Мені не приходив лист про результат її розгляду. Скільки потрібно чекати на відповідь? Розгляд заяв триває від 7 до 30 днів в залежності від сезону та кількості поданих заяв.Рекомендуємо вам зателефонувати за номером 063 892-87-03 Олена або написати на human@isdiplom.com, щоб дізнатись стан вашої заявки.Також перевірте папку СПАМ, листи можуть потрапляти туди.
Які мені потрібно повідомити свої дані для того, щоб мене оформили як виконавця?
Для оформлення виконавцем Вам необхідно вказати такі дані:

 • Прізвище, ім’я, по-батькові —
 • Дата народження —
 • Місце роботи(навчання) —
 • Телефони 
  — робочий (мається на увазі для звязку з Вами) —
  — домашній —
  — мобільний —
 • Робоча електронна поштова скринька —
 • Номер ICQ (якщо користуєтесь) —
 • Web-сторінка —
 • Місто —
 • Адреса —
 • Ваша вчена ступінь —
 • Зручний спосіб розрахунку з Вами (бажано з реквізитами, рекомендуємо «Приватбанк») —
 • Перелік дисциплін та послуг (здійснюється виділенням дисциплін у вкладених файлах з подальшим пересиланням файлів нам) —
 • Ваше фото (формат та стиль будь-які) — 

Я хвилююсь, що мої особисті дані (телефон, поштова скринька) будуть доступні в мережі Інтернет.

Ваші особисті дані та замовлення, що ви виконуєте, є конфіденційною інформацією, яка не може бути розголошена третім особам. Ми гарантуємо повну конфіденційність.

Я живу в іншому місті (країні), як я буду передавати Вам готові роботи?

Ми не прив’язані до географічного положення. Готові роботи частіше всього надсилаються електронною поштою, іноді рекомендованим листом.

Ви можете мені на початку трішки підказувати. Зрозуміло, роботи я буду виконувати сам, але все-таки думаю, що мені потрібні деякі консультації.
Ми завжди консультуємо наших виконавців стосовно замовлень. Якщо у Вас виникає питання — одразу телефонуйте або пишіть нам, ми спробуємо дати на нього відповідь.
А можете вислати мені Ваші персональні дані?

У нашому агентстві прийнято не конкретизувати особу менеджера. Це пов’язано з тим, що з одним виконавцем можуть працювати декілька менеджерів одночасно. З метою спрощення спілкування для Вас ми виступаємо, як єдине агентство або один менеджер.

І давайте вже перейдемо на «Ти».

При спілкування з виконавцями ми використовуємо офіційний стиль. І цьому є логічне пояснення: ми працюємо більш ніж з 500 виконавцями з різних країн та міст, при таких масштабах спілкування дуже легко заплутатись з ким спілкуєшся на «Ти», а з ким на «Ви». Тому, для усунення різноманітних казусних ситуацій, ми ставимось до виконавців, як до колег по роботі або як до партнерів по бізнесу.

У процесі роботи

Чи можлива ситуація, коли замовник роботи може пришвидшити термін виконання?

Такі ситуацію бувають, але рідко. У такому випадку ми в першу чергу погоджуємо зміну терміну та вартості виконання з Вами.

Чи можливо додати нову дисципліну до своєї спеціалізаціїї, і якщо так, як це зробити?

Додати нові дисципліни до своєї анкети можливо, надіславши листа з запитом на пошту order@isdiplom.com чи human@isdiplom.com. Менеджер по роботі з персоналом надішле у відповідь Вам тестові завдання по тим дисциплінам, що Ви заявили.  Якщо робота буде виконана якісно, то дисципліна буде додана.

Скажіть, будь-ласка, що означає +/- 2 дні у замовленні? Якщо я пришлю виконану роботу не в визначений термін, наприклад 15 числа, а +2 дні, тобто 17 числа, то це буде нормально, чи на мене чекають якісь санкциї з боку агенства?
Скажіть, будь-ласка, що означає +/- 2 дні у замовленні? Якщо я пришлю виконану роботу не в визначений термін, наприклад 15 числа, а +2 дні, тобто 17 числа, то це буде нормально, чи на мене чекають якісь санкциї з боку агенства? типу мінус якийсь % від оплати замовлення чи ще щось подібне…?!

При відправленні заявки на оцінку, вказується орієнтовна дата виконання, напр. 15.04. +/- 2 дні вказується, тому що клієнт може внести аванс лише через 2 дні після оформлення заявки і тому подовжується термін виконання. Коли виконавцеві надходить лист-підтвердження приступати до виконання, вказується точна дата здачі.

Можете мені коротко та ясно роз’яснити, яким чином я маю отримувати теми нових замовлень?

Частіше всього ми надсилаємо дані (тема, кількість сторінок, термін, дисципліна та інше) про нове активне замовлення електронним поштовим повідомленням. Після отримання повідомлення, Ви оцінюєте роботу та надсилаєте нам Вашу пропозицію з ціною, як відповідь на наш лист. Іноді трапляються випадки термінових замовлень (0,5-2 дня на виконання) — при цьому особисто Вам телефонує наш менеджер і уточнює можливість виконання та подробиці замовлення

Якщо я вибрав собі тему, то я маю повідомити про це Вам?

Так, надсилайте відповідь на лист-пропозицію із зазначенням Вашої цінової пропозиції у тілі листа.

Скажіть мені середню ціну за курсову роботу …

У нас не встановлена середня ціна на будь-який вид роботи. Ціна роботи значною мірою залежить від умов та термінів виконання, плану, наявності матеріалу та ін. Ви встановлюєте ціну самостійно, таку, яку вважаєте необхідною. Замовник — основний арбітр у ціні, він може погодитись або не погодитись на Вашу пропозицію. Ми повідомляємо Вашу цінову пропозицію замовнику і тоді вже замовник визначається чи підходить цьому ціна. За результатами відповіді замовника ми надсилаємо Вам або підтвердження, або відмову по конкретному замовленню. Якщо замовника влаштувала цінова пропозиція іншого виконавця — ми вказуємо це у листі-відмові. 

Я хочу відіслати відповідь на лист-пропозицію. Мені треба вказувати номер замовлення?

Кожне замовлення має свій порядковий номер. На початку кожного року нумерація замовлень починається з 0001. Номер замовлення є основним визначником замовлення. Бажано відповідати на замовлення через функцію «Відповісти» у Вашому поштовому клієнті. Тоді ми автоматично отримуємо лист з номером замовлення.

Який термін написання робіт?

У кожному конкретному замовленні термін може бути різний і вказується конкретно у замовленні. Як показує практика: від 12 годин до 24 місяців.

Мені надходить 10 листів пропозиції. Я маю із цих 10 вибрати лише одну? Чи як?

Ви можете вибрати всі 10. Але чи Ви встигнете всі зробити вчасно та якісно?

Я шукаю інформацію для робіт у Інтернеті, але я не скачую готові роботи. Я дійсно шукаю статті,наукові дані, використовую матеріал Інтернет бібліотек. Це є нормально?

 1. Ми не забороняємо Вам використовувати інформацію з Інтернет джерел, але зауважимо, що іноді така інформація  не є достовірною та коректною.
 2. У загальному випадку — Ви відповідаєте за якість Ваших робіт. При направленні на доопрацювання роботи Вам доведеться її доопрацьовувати.
 3. У наших виконавців досить високий рівень якості робіт. Випадки доопрацювання робіт трапляються досить рідно, за минулий рік ми направляли на доопрацювання всього 2 роботи.
 4. Якщо Ваші роботи були направлені на доопрацювання, то  інформація  про це заноситься до характеристики. Зауважте, при повідомленні цінових пропозицій клієнтам, ми надаємо Вашу характеристику без зазначення персональних даних.

Я обрав одну роботу, яку я можу зробити. Мені просто відписати відповідь із ціною прямо на той лист?

Так. У тілі листа необхідно вказати Вашу цінову пропозицію.

Я надіслала Вам свою цінову пропозицію по 10 замовленнях і по всіх 10 мені прийшло підтвердження на виконання. Але я просто не встигну виконати всі ці замовлення!!! Що мені робити?
За такої ситуації ми знімемо з Вас замовлення, які Ви не встигнете виконати. А також занесемо у Вашу характеристику (так би мовити, у Вашу репутацію) примітку, що Ви відмовились виконувати цінові пропозиції по замовленнях «№ …» та порадимо більше ретельно ставитись до розподілу та планування свого навантаження у майбутньому. Якщо така ситуація буде повторюватись – ми будемо змушені припинити співпрацю з Вами. 
Зауважимо, що при виборі виконавця для замовлення, оператор може звернути увагу лише на Ваше поточне навантаження (тобто замовлення, які Ви вже виконуєте), кількість цінових пропозицій при цьому не береться до уваги.
Я Вам надіслав вартість замовлення, але мені надійшов лист з відмовою прийняти цінову пропозицію. Чому?
Наш оператор надіслав Вам відмову прийняти Вашу цінову пропозицію у зв’язку з тим, що дане замовлення втратило свою актуальність. Це могло статися з багатьох причин: замовлення вже виконується іншим виконавцем, цінові пропозиції вже повідомлені клієнту і він обрав виконавця, замовлення знято з розгляду та ін. Замовлення залишається актуальним, в залежності від терміну виконання, протягом різного часу: від 1 години до 1 місяця. Ми завжди очікуємо та розглядаємо усі цінові пропозиції без виключення. Це означає, що Ви у будь-якому випадку отримаєте відповідь (лист з підтвердження опрацювання або відмову прийняти цінову пропозицію).
Як довго мені чекати відповідь про опрацювання моєї цінової пропозиції?
Від 5 хвилин до 6 годин. Вам обов’язково надійде лист. Усе залежить від завантаженості оператора та часу доби.
Я надіслав Вам цінову пропозицію ще n днів тому, але так і не отримав підтвердження опрацювання чи відмову. Як довго мені ще чекати?
Вічно. Якщо Ви не отримали лист, що підтверджує опрацювання цінової пропозиції, то це означає лише одне — ми не отримали Вашу цінову пропозицію. У такому випадку перевірте працездатність Вашої поштової скриньки, СПАМ-фільтри та перевірте листи у папках «Відправлені» та «Що відправляються».
Я надіслав Вам цінову пропозицію та отримав підтвердження її опрацювання ще n днів тому, але так і не отримав відповідь по замовленню. Як довго мені ще чекати?
Не так довго, як у випадку, коли Ви не отимали б підтверження опрацювання цінової пропозиції. Все залежить від специфіки замовлення та клієнта. Відповідь може надійти Вам через 10 хвилин, а може і через місяць. Ми надсилаємо Вам підтвердження лише в тому випадку, коли від клієнта надійшов аванс на рахунок агентства. Надходження авансу може зайняти деякий час.
Звісно, якщо клієнт «тягнув» із замовленням місяць і в останній день вирішив все ж таки замовити роботу, ми не будемо Вам підтверджувати виконання даного замовлення на тих самих умовах. У даному випадку буде або перенесено дату виконання на термін, що відповідає раніше заявленому, або буде обговорюватись з Вами нова ціна виконання.
Зауважимо: відмови по певному замовленню приходять швидше ніж підтвердження. Це означає, що, як що Ви не отримали відповідь по певному замовленню, Ваша цінова пропозиція розглядається як вірогідна для підтвердження.
Я не отримую (перестав отримувати) листи від вашого агентства. Що трапилось?
Іноді трапляються випадки коли поштові клієнти (Microsoft Office Outlook, Outlook Express, The Bat та інші ) або поштові сервери (mai.ru, ukr.net та інші) відносіть листи від нашого агентства у СПАМ. Таке трапляється оскільки ми здійснюємо розсилку листів багатьом виконавцям і деякі параметри листів схожі на СПАМ-повідомлення, хоча у жодному разі ми не займаємось розповсюдженням СПАМу. 
Кожен лист містить попередження та можливість повідомити нас про некоректну адресу одержувача. Періодичність надсилання листів від нашого агентства буває різною в залежності від сезону, але у будь-якому випадку не рідше одного разу на тиждень. Якщо Ви не отримуєте листи від нашого агентства більше тижня Вам варто перевірити налаштування Вашої поштової програми або поштового серверу. Радимо Вам також перевірити папку зі СПАМом.
Мені постійно надходять відмови від Вас! Що таке? Ви не хочете зі мною працювати?
Ми завжди раді працювати з Вами. Але, мабуть, щось негаразд з Вашими ціновими пропозиціями. Кількість відмов та підтвердженні, які надходять Вам, не залежить від агентства. Вибір виконавця для виконання конкретного замовлення здійснюється особисто клієнтом.
Можемо навести найбільш поширені причини відмов:

 • Ваша цінова пропозиція значно більша середньо ринкової. Якщо Ви не орієнтуєтесь у цінах на замовлення, радимо Вам добре ознайомитись з інформацією у Звіті агентства, що надходить Вам кожного місяця, а також звертати увагу на реальну ціну виконання замовлення, яка  є у кожному листі-відмові
 • У Вашій характеристиці міститься дуже багато серйозних зауважень, що виникли при виконанні замовлень. Клієнти просто не наважуються обирати Вашу цінову пропозицію
 • Ви працюєте з нами порівняно недавно і ще зовсім не виконували замовлень від нас. Зазвичай клієнти не обирають неперевірених виконавців, але це не є правилом.

Також наголосимо, що ми працюємо з дуже великою кількістю виконавців. Близько 150. По кожному замовленню, в залежності від дисципліни та складності, ми отримаємо від 2 до 30 цінових пропозицій. Можете собі уявити рівень конкуренції. Це зовсім не означає, що Вам необхідно  надсилати дуже низькі ціни. Як показує статистика, зазвичай клієнти обирають середню ціну. 
Єдині два фактори, які можуть підвищити кількість замовлень – об’єктивна оцінка вартості та якісне виконання підтверджених замовлень.

Оплата

Як мені буде повідомлено про оплату?

Вам на електронну пошту буде надіслано лист спеціальної форми, де буде зазначено:

 • дату проведення транзакції
 • суму транзакції
 • Ваші реквізити

Коли проводиться оплата замовлень?

Оплата замовлень проводиться після того як клієнт отримав роботу та повністю розрахувався за неї +7-14 днів. 

Якщо клієнт довгий час (більше 14 днів) не забирає роботу — робота оплачується виконавцю.

Якщо замовлення перебуває у статусі «Доопрацювання» — воно не може бути оплачено. Оплата замовлень можлива лише, коли комбінація статусів стану замовлення-виконання така: «Закрито»-«Виконано».

Мене цікавить, як проходить оплата готівкою?

Оплата готівкою відбувається трьома способами в залежності від місцезнаходження виконавця.
Перший: якщо виконавець знаходиться постійно в м. Києві — за попередньою домовленістю до виконавця на вказану адресу виїжджає наш кур’єр та розраховується за виконані замовлення.
Другий: якщо виконавець тимчасово знаходиться в м. Києві — виконавець приїжджає до нас в офіс, де і отримує розрахунок за виконані замовлення.
Третій: якщо виконавець постійно знаходиться за межами м. Києва — з виконавцем проводяться розрахунки поштовим переказом або іншим зручним способом.

Ми рекомендуємо всім виконавцям відкрити рахунок (картку) у Приватбанку. Це робиться дуже швидко і не потребує значних зусиль, у результаті розрахунки за замовлення відбуваються дистанційно та дуже швидко.

А яким чином за готову роботу можна отримати гроші?
Розрахунок з Вами ми проводимо будь-яким зручним для Вас способом. Найпоширеніша практика, це переказ на банківський рахунок або на рахунок у мобільному телефоні. Зазначимо, що переказ коштів після отримання нами готової роботи може затриматись на 7-15 днів. Це пов’язано з особливостями банківських переказів, режимом роботи банківських установ, державними святами та вихідними днями та ін.Ми гарантуємо, що Ви отримаєте Вашу винагороду за замовлення.

Доопрацювання роботи

Замовлення, що я виконував(-ла) направили на доопрацювання. Але навіщо ви тоді оплатили замовлення мені?

Ми оплачуємо замовлення через 7-15 днів після надходження від Вас готової роботи за умови, що у оператора немає зауважень до роботи. Тобто робота відповідає загальній тематиці та вимогам замовлення. На доопрацювання замовлення може надійти через тиждень, місяць, навіть 5 місяців з моменту передачі клієнту.

Виникла ситуація, якщо я так швидко не зможу доопрацювати замовлення що буде?
Стандартний термін доопрацювання будь-якої роботи складає 3 дні. Система автоматично задає таку кількість днів при відправці замовлення на доопрацювання. Але ситуації бувають різні. Інколи роботу доводиться доопрацювати за 1 день, а то і за 1-2 години. Таке буває дуже рідко.
Намагайтеся якнайякісніше виконувати роботи з самого початку відповідно до вимог замовлення та стандартних методичних рекомендацій на оформлення. Якщо Ви відмовляєтесь доопрацьовувати замовлення з будь-якої причини – ми або припиняємо подальшу співпрацю з Вами, або Ви оплачуєте доопрацювання Вашої роботи у іншого виконавця.

Припинення співпраці

Як впливає занесення відмов по замовленнях або іншої інформації у характеристику на кількість замовлень від Вашого агентства?
Ніяк. Ми лояльно відносимось до всіх виконавців. У нас не має “улюбених” та “поганих” виконавців чи партнерів. Виконавця обирає особисто клієнт. Оператор агентства може лише надати клієнту коротку характеристику виконавця, рівень поточного навантаження, кількість зауважень та досвід роботи з агентством.
Я більше не буду з Вами працювати!
Співпрацювати з нами чи ні – це Ваша особиста справа. У разі відмови від подальшої співпраці ми анулюємо Ваші облікові записи на порталі агентства www.isdiplom.com, відпишемо від розсилки нових замовлень, а також занесемо у Вашу характеристику причину відмови та дату відмови від співпраці. Ви вірно зрозуміли: Ваш обліковий запис залишається у базі даних агентства, а разом з ним і статистика по всіх замовленнях. У разі обґрунтованої причини відмови та відсутності зауважень до Вас — Ваша персональна інформація жодним чином, ніколи, ні за яких обставин не буде повідомлена тертім сторонам. У разі, якщо Ви некоректно себе показали при співпраці з агентством, ми будемо змушені попередити наших партнерів, про наслідки співпраці з Вами. Зазвичай, це «ставить хрест» на подальшій Вашій співпраці з більшістю агентств України. Просимо коректно виконувати взяті на себе зобов’язання.