Диплом на замовлення без передоплати та авансу? Так!

Напевно Ви зараз запитаєте: «Ви правда робите дипломні роботи без передоплати? Оплата тільки коли робота буде готова? Це диво! Не може бути! Я не вірю!» І правильно зробите! Можемо точно сказати, що агентство ISDiplom так зі своїми клієнтами не обходиться. Заплуталися? Зараз все розповімо.

Можливо, Ви вже бачили рекламні оголошення фірм, які обіцяють зробити диплом БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ? І навіть ще більше — оплата лише після того, як робота буде готова. Так, як хочеться в це повірити! На сайтах цих компаній (їх багато, немає сенсу показувати пальцем — сьогодні є, завтра немає) Вас обов’язково запевнять в кришталевій чесності. А після, якщо дозволити собі дурість зателефонувати туди, будуть посилено переконувати, що настільки безкорисливо люблять незнайомих людей, що готові навіть не брати гроші наперед. Та що там! Вони приїдуть до Вас мало не додому, ну або хоча б до найближчої станції метро. Так, зустріч буде всередині, на платформі. Під акомпанемент проїжджаючих поїздів. Дуже зручно обговорювати всі тонкощі підсумкової роботи п’яти років навчання в шумі і натовпі… Достатньо. Запам’ятайте ці дуже важливі моменти.

Чому ж так відбувається, і що в цьому поганого? Зараз пояснимо, але спочатку розповімо, як все відбувається в нашому агентстві!

Якщо Ви вирішили замовити дипломну роботу в агентстві ISDiplom, то, спочатку, Ви поспілкуєтеся з нашим менеджером або оператором, який оцінить складність і вартість Вашої дипломної роботи. Для цього він зв’яжеться з автором, і в залежності від складності та обсягу роботи, нестандартності теми та ін. встановить ціну, яку Вам відразу повідомить. Фактично ціну роботи визначає саме автор. Він професіонал своєї справи, він не сидить склавши руки, він затребуваний, і безкоштовно він не працює. Адже дипломна робота — це скрупульозна праця, це час, і, можливо, безсонні ночі (якщо замовлення термінове). І, щоб автор приступив до роботи, потрібно внести передоплату.

Поставте себе на місце автора. Ви хороший автор, Ви знаєте собі ціну. Ви знаєте, скільки праці необхідно вкласти, щоб отримати відмінний результат. І ось у Вас є вибір між двома замовленнями: один — де платять, інший — де не платять. Що Ви вибираєте? Відповідь очевидна.

Так звідки ж беруться ці фірми? Чим вони живуть, якщо жоден нормальний автор не буде в них працювати? Чому? — Немає гарантії оплати. Клієнт такої фірми може «замовити» роботу і там, і сям, — в декількох компаніях. Де-то він заплатить, інші опиняться в прольоті. Ні. Автору це нецікаво. Втрачати кілька днів або тижнів життя? Кілька днів або тижнів безкоштовного напруженої праці? Безглуздо.

Хто ж напише Ваш диплом, якщо Ви раптом звернетесь в таку контору? Хто ж вкладе частинку своєї душі, щоб Ви могли спати спокійно? Та ніхто! Давайте пригадаємо основні особливості таких фірм.

Немає офісу. Фахівці агентства ISDiplom можуть виїхати до Вас, але завжди будуть раді бачити Вас у нашому офісі, і пригостять Вас чаєм з цукерками.

Ні передоплати. «Хіба це погано?» — Запитаєте Ви. Так! Це жахливо! Вони не беруть передоплату не тому, що добрі від народження, а тому, що передоплата — це зобов’язання. А вони не знають заздалегідь, чи знайдуть роботу за замовленою тематикою. Так-так! «Чи знайдуть». Не «напишуть», а «чи знайдуть». В інтернеті та на дисках з ринку. Якщо пощастить і підходяща тема знайдеться — підправлять назву фірми, або внесуть інші косметичні правки. Замінять рік з 1990 на 2011. Старих міністрів поміняють на нових, і вперед. Готово! Несіть гроші. І, звичайно, принесуть.

Частенько клієнти таких фірм не розбираються в тонкощах теми. Отримуючи роботу, вони бачать там відповідні слова, формули, може бути, навіть графіки. На перший погляд, робота непогана. Список літератури суцільно забитий новими книжками. Краса! Повірте, цей список літератури доставить масу радості та сміху викладачеві, бо він-то ці книги читав і в якому році вони виходили (і при якому генсеку це було), — знає. Кошмар! У гіршому випадку викладач підніме питання на кафедрі — як-не-як, спроба фальсифікації, — з криками, вимаганням грошей і погрозою вильоту негайно і назавжди.

У кращому випадку, якщо дуже пощастить, — відправить писати заново. Намагатися виправити — марно. Вчитування в такі роботи-химери змушує ворушитися волосся навіть на самій полірованої роками і досвідом лисині інституту.

І ось у цьому «кращому» випадку, Ви гарантовано втрачаєте гроші… Комусь треба пояснювати, що роботу ніхто в тій фірмі доопрацьовувати не буде? Просто не можуть. Не володіють виробничими потужностями: мізками і досвідом. Клієнт лаятися не прийде — нікуди! Офісу ж нема. Та й про, що тут лаятися — клієнт сам прийняв роботу після того, як вона йому сподобалася. Так ось, в цьому «кращому» випадку, втративши і гроші, і час, клієнт приходить до нас. І змушений платити ще й дорожче, тому що терміни горять, а термінові роботи коштують дорожче. Тому що автори живі люди, і безкоштовно працювати не хочуть. А тим більше — терміново.

Ось так.

Агентство ISDiplom застерігає Вас не те що від візитів, а навіть від дзвінків в такі компанії. Рівносильно зустрітися з циганкою на вокзалі. Для багатьох це закінчитися плачевно.

Якщо хто вирішить, що в цьому тексті є наш шкурний інтерес, мовляв, «бач чого написав: туди не ходи, ходи в ISDiplom» відповімо: приходите в ISDiplom! Адже дуже шкода клієнтів, ошуканих тими фірмами, які тепер змушені платити дорого за терміновість, і хвилюються, й засмучуються. Жах.

Звичайно, краще приходьте в компанію ISDiplom, Де, як Ви пам’ятаєте, і чай з цукерками. І офіс з 365 днів безкоштовних доробок. І колектив посміхається відкрито — тому, що нікого не обманюють. Співробітники пишаються своєю роботою.

А щоб гарантовано отримати п’ятірку, — приходьте заздалегідь! Не тягніть! У процесі взаємної налаштування викладача та автора терміни вкрай важливі.

На все добре! Приходьте. Ми Вас чекаємо!